Stało się! Stuknęły nam dwa latka 🙂 Mamy wrażenie, że nasz czas leci zupełnie inaczej, szybciej… Urodziny powinny stanowić moment świętowania, zabawy i chwili refleksji na temat przeszłości. Nie mamy kiedy tego dokonać, budując w głowie kolejne plany na przyszłość i wkładając dużo wysiłku, zdrowia i serca w codzienne, żmudne „oranie” naszego survivalowego poletka. Zabrzmiało to chyba dość pesymistycznie, ale mówiąc te słowa bardziej diagnozujemy, niż narzekamy. Nie wyobrażamy sobie innego życia 🙂 Dla przykładu, by nie szukać daleko – w chwili publikacji tego wpisu, nasz Michał rozpoczyna samotną, tygodniową wędrówkę za Kołem Podbiegunowym, na nartach, ze sprzętem ciągniętym w samodzielnie wykonanych pulkach… A my (Kuba i Artur) szczerze mu tego zazdrościmy i trzymamy kciuki za bezpieczny powrót 🙂 Wszystko po to, by móc zdobywać i dzielić się kolejnymi doświadczeniami.

2 urodziny Universal Survival

Zaniedbujemy przez to niestety kontakt i podtrzymywanie znajomości z wieloma z Was, z Tobą! A przecież chcemy budować relacje z możliwie wieloma fantastycznymi ludźmi, których ciągnie do lasu tak samo mocno jak nas.
Robimy to w imię usilnego budowania firmy, która mamy nadzieję, stanie się z czasem czymś więcej niż tylko sposobem utrzymania naszych rodzin. Baczny obserwator poczynań w internecie, a tym bardziej absolwenci naszych kursów przetrwania, z pewnością zwrócili uwagę, w którą stronę zorientowana jest nasza aktywność 🙂 Jesteśmy Wam wdzięczni za każde dobre słowo, wsparcie, udostępniony post, polecenie, czy też gotowość wspólnych szkoleń, szczególnie gdy dojeżdżacie do nas z daleka.

2 urodziny Universal Survival

Dziękujemy serdecznie uczestnikom ostatniego spotkania roboczego, które odbyło się w Olsztynie w dniach 12-14 luty. Wzięło w nim udział kilku absolwenci naszych kursów, deklarujących wcześniej chęć współdziałania, a obecnie nadal gotowych by włączyć się w realizację ambitnych i nietypowych szkoleń, wypraw, warsztatów. Będzie się to odbywało z korzyścią dla uczestników przyszłych kursów! W jaki sposób? Zobaczycie sami 😉 Poza tą szczególnie zmotywowaną grupą jest jeszcze kilku wariatów o których pamiętamy, że są gotowi wesprzeć nas swoją specjalistyczną wiedzą. Dziękujemy!

Dziękujemy również tysiącom (zgadza się – TYSIĄCOM)  tych „bezimiennych” lajków i subskrybentów, czyli osób których uwagę udało nam się przyciągnąć na przestrzeni minionych dwóch lat. Każdemu z Was przybijamy urodzinową piątkę i zachęcamy do dalszego śledzenia poczynań trzech zwykłych chłopaków, którzy zapragnęli robić niezwykłe rzeczy 😉

Pozdrawiamy
Kuba, Artur, Michał
ekipa UNIVERSAL SURVIVAL

 

10 thoughts on “2. urodziny Universal Survival

 1. Alex Acher says:

  Panowie – nie mieliśmy wciąż okazji uścisnąć rąk, a dzięki rzetelnej i ze swadą prowadzonej komunikacji czuję się jak bym Was znał od dawna. Pora na życzenia – po pierwsze zdrowia, sił i pozytywnej energii potrzebnej każdemu z Was do tworzenia Universal Survival, a także godzenia z tą działalnością życia prywatnego/rodzinnego. Życzę Wam fantastycznych kursantów, oraz różnych ludzi napotkanych to tu, to tam – bo nic tak nas nie rozwija i ubogaca jak kontakt z drugim człowiekiem. Wreszcie kasy, szpeju i wszystkiego co potrzeba na kolejne wyprawy czy szalone pomysły. Jestem z Wami, a jak zapowiada moja Małżonka w tegorocznym prezencie urodzinowym, kto wie czy i Kursantem u Was się nie stanę 😉
  Trzymajcie się mocno i róbcie swoje!
  A.

  • Jakub Dorosz says:

   Dzięki Alex, to bardzo miłe i trafione życzenia 🙂 Pozdrawiam Cię serdecznie i w takim razie mam nadzieję, że do zobaczenia na szkoleniu 🙂

 2. Daniel Rak says:

  Panowie, robicie kawał dobrej roboty w tej branży.
  Przyznaję że obok „Domowego survivalu” i moich znajomych z portalu „Pozaszlakiem24” jesteście według mnie najciekawszymi organizatorami w polskim bushcrafcie/prepperingu i mam nadzieję że dalej będziecie tak trzymać poziom.
  Życzę wszystkiego najlepszego i rosnącego zainteresowania polskiej społeczności tym tematem 😉

  • Jakub Dorosz says:

   Dziękuję serdecznie w imieniu zespołu 🙂 Będziemy starali się nadal robić swoją robotę. Oby tylko starczyło zdrowia i sił, bo planów mamy bardzo wiele 🙂 Raz jeszcze dzięki i do usłyszenia!

 3. Piotr Rusin / Łódź says:

  Panowie. Tak trzymać. Robicie naprawdę dobrą robotę i oby tak było zawsze! Pozdrawiam i do zobaczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *