Co możemy Ci dać

To, co możesz otrzymać w trakcie naszych szkoleń wybiega daleko poza ramy technik przetrwania. W swojej pracy skupiamy się na każdej osobie, która sama w sobie staje się prawdziwym narzędziem przetrwania.

Szkolenie dla osób, które chcą rozwijać się równocześnie we wszystkich trzech płaszczyznach „piramidy przetrwania”, czyli psychologii survivalu, technik przetrwania oraz umiejętności posługiwania się sprzętem survivalowym. Szkolenie przesycone jest zaskoczeniami, które stawiają uczestników w obliczu sytuacji, w której trzeba „zacząć kombinować”; łącząc rozmaity zakres wiedzy, często improwizując i szukając rozwiązań, indywidualnie lub w zespole. Kursant nie otrzymuje od nas gotowej instrukcji, za którą musi podążać. Otrzymuje za to pełne wsparcie w zakresie wypracowania własnych pomysłów, które w ostatniej fazie ćwiczenia wspólnie podsumowujemy i możemy porównać z różnymi „nurtami” oraz strategiami przetrwania, w tym także dotychczasową praktyką instruktorów.

Kurs uzupełniają zajęcia warsztatowe poświęcone technikom przetrwania. Dzięki temu wszyscy wspólnie budujemy szeroki obraz wiedzy.

Całość przekazu dodatkowo zachęca do refleksji na temat nas samych i sposobu, w jaki reagujemy, myślimy, działamy.
Klimat budowany między kursantami sprzyja temu, aby przestać się „spinać”, tylko skupić na przeżywanych przygodach w kumplowskiej atmosferze.

Tutaj kupujesz autentyczny i kompleksowy rozwój w zakresie przetrwania.
– Pogłębisz świadomość samego siebie (to Ty jesteś głównym „narzędziem” przetrwania)
– Wzmocnisz zdolność samodzielnego poszukiwania rozwiązań
– Poszerzysz umiejętność improwizacji i niestandardowego myślenia
– Nauczysz się technik przetrwania, zweryfikowanych w ramach zagranicznych wypraw survivalowych
– Przeżyjesz coś, co zapadnie Ci na zawsze w pamięć
– Dodatkowo, „skutkiem ubocznym” takiego szkolenia będzie pogłębienie umiejętności, które przydadzą się nie tylko w lesie, ale również w codziennym życiu i funkcjonowaniu z innymi ludźmi, w świecie zadań i wyzwań (także tych zawodowych)

Chcesz do nas dołączyć?

Jeżeli zainteresowała Cię nasza działalność i chcesz z nami współpracować skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się