Ebook “Survival na Syberii” to podsumowanie wyprawy za koło podbiegunowe w 2013 roku. Ze zminimalizowanym sprzętem i zapasami żywności, przeszliśmy przez pasmo gór Uralu Polarnego oraz otaczającą go tundrę – odludny i dziki teren, w pełnym znaczeniu tego słowa.
Ebook „Bushcraft na Syberii” stanowi zestawienie wniosków, jakie wyciągnęliśmy po wyprawie w roku 2014. Maszerowaliśmy przez zróżnicowany teren suchych stepów oraz gór i zalesionych dolin pasma Ałtaju, stosując sprzęt wykonany własnoręcznie. 30-sto stopniowe dobowe skoki temperatur oraz kontakt z miejscową ludnością to tylko niektóre z naszych przygód.
okładka ebooka Plan Początkującego Preppersa
Ebook „Plan Początkującego Preppersa” to rozpisany na okres 9-ciu miesięcy szczegółowy plan przygotowań, który istotnie zwiększy szansę przetrwania rozmaitych sytuacji kryzysowych przez twoją rodzinę. Zadania do wykonania w ramach Planu, rozpisane są tabelarycznie, w podziale na poszczególne tygodnie. Polegają między innymi na gromadzeniu zapasów oraz sprzętu, opracowaniu planów i procedur postępowania w razie kryzysu, czy też nabywaniu istotnych umiejętności. Wszystko rozłożone w czasie i wyraźnie opisane. Początkująci preppersi uzyskają dziesiątki przydatnych wskazówek, podanych w usustematyzowanym schemacie. Dla preppersów zaawnasowanych, ebook będzie dobrym punktem odniesienia do ich własnego dorobku.
WAŻNE: Pobierając książkę udostępniasz nam swój e-mail. Nie wysyłamy spamu i nie przekazujemy nikomu adresów. Chcemy dzielić się z Tobą ciekawostkami oraz informować o naszych wydarzeniach.

Newsletter Universal Survival