Zapraszamy serdecznie do nowej serii krótkich filmów pokazujących urywki ze szkolenia „Kurs Przetrwania Symulacje Survivalowe”. Mamy nadzieję, że uda się przybliżyć w ten sposób naszą tematykę tym wszystkim, którzy nie mogą przyjechać na Kurs, a są zainteresowani dowiedzeniem się „o co w tym całym survivalu chodzi” Dziś odpowiedź na pytanie: Po co jest Kurs Przetrwania?

W pierwszym fragmencie prezentujemy część wykładu „psychologia przetrwania”, gdzie Kuba i Michał opowiadają o tym, w jakiej sytuacji znajduje się grupa osób zapisanych na Kurs. Tak naprawdę są to już wybrane i wyselekcjonowane osoby, mocno predestynowane do poradzenia sobie w sytuacji survivalowej, gdyż zapisały się na Kurs. Wszyscy uczestnicy wszak są mocno świadomi na co się decydują i czego od Kursu oczekują.

W krótki sposób jest także opisywana sytuacja survivalowa, i otoczenie, przede wszystkim pod względem ludzkim, w jakim będziemy się wtedy znajdować. I najważniejsze nie jest to, co będzie w naszym zasięgu, lecz to czego wtedy faktycznie nie będzie. Chcesz wiedzieć jak ta sytuacja będzie wyglądać? Obejrzyj film, a następnie zapisz się na Kurs Przetrwania Symulacje Survivalowe.

Powinieneś wiedzieć, że aby przyjechać na nasz Kurs Przetrwania nie trzeba być zaawansowanym terenowcem o twarzy komandosa i mięśniach kulturysty. Kurs jest właśnie dla takich ludzi, jak Ty – ludzi , którzy mają swoje codzienne problemy i wyzwania, pracę i znajomych. Naszym celem jest pokazanie, że Ty również dasz radę i poradzisz sobie z wyzwaniem. A efektem może być zbudowanie wyższej odporności na stres i pokazanie, że w ogromnej ilości sytuacji będziesz umiał sobie poradzić.

Warty podkreślenia jest fakt, że na Kursie Przetrwania jest właściwy, odpowiedni czas i miejsce na popełnianie błędów. I to stanowi kolejną ważną odpowiedź na pytanie: Po co jest Kurs Przetrwania? Instruktorzy nie są po to, aby oceniać – ich pracą jest zapewnienie bezpieczeństwa i możliwości rozwoju każdemu, kto chce sięgnąć po nowe możliwości. Chcesz się przewrócić na Kursie? Nie ma problemu – pomożemy Ci wstać. Chcesz całą noc błąkać się po lesie? Nie ma problemu – pójdziemy z Tobą. Chcesz przeżyć przygodę i zdobyć nowe doświadczenia? Nie ma problemu – dzielenie się doświadczeniem to nasza praca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *