Kuba zaprasza zza kamery do pobrania swojego najnowszego e-booka pt. „Plan Początkującego Preppersa”.
Opracowanie cieszy się coraz większą popularnością wśród wielu osób, wychodzących się z różnych środowisk oraz „nurtów” survivalu, którzy zadają sobie tytułowe pytanie: „Jak zostać preppersem?”.
Mamy głęboką nadzieję, że rozpisany w okresie 9 miesięcy plan pracy (przygotowań) okaże się dla wszystkich zainteresowanych solidnym punktem wyjścia do budowania własnego „systemu bezpieczeństwa”. Pozycja powinna znaleźć swoich odbiorców nie tylko w grupie początkujących, ale również wśród zaawansowanych preppersów.
Ideą opracowania jest nie tylko wskazanie z nazwy i ilości sprzętu i zapasów, jakie dobrze jest mieć w domu, ale również inspirowanie do poszukiwania wielu wartościowych kontaktów w swojej społeczności i zdobywania wiedzy, najlepiej w praktycznym wymiarze. Na zakończenie warto dodać, że dzięki uprzejmości i zaangażowaniu naszych kolegów – Partnerów w temacie krzewienia codziennego bezpieczeństwa i preppingu, udało się w ebooku zamieścić wartościowe artykuły ich autorstwa.
Zapraszamy do pobierania naszych ebooków.
Jesteśmy bardzo ciekawi wrażeń i wniosków wszystkich Czytelników, którzy w części lub w całości podejmą się realizacji „Planu Początkującego Preppersa”

Pozdrawiamy
Zespół UNIVERSAL SURVIVAL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *