Szkolenia indywidualne

Nasze szkolenia, to jedyna na polskim rynku oferta symulacji zdarzeń nagłych, tworzona w oparciu o ekstremalne doświadczenia z survivalowych wypraw zagranicznych w odludne zakątki świata.

Kurs Nawigacji

Warsztaty Mapa Kompas to szkolenie w zakresie podstawowych umiejętności nawigacji przy użyciu mapy topogranicznej, klasycznego kompasu płytkowego lub busoli oraz manualnego krokomierza.
Przekazywane w trakcie zajęć umiejętności stanowią niezbędny pakiet, który da pewność siebie każdemu turyście i miłośnikowi lasu w obliczu potrzeby dotarcia „w punkt” w terenie.

Weź udział

Survival Miejski

Survival Miejski przenosi Uczestników do ogarniętej chaosem przestrzeni miasta, w którym zapewnienie ciepła, zdobywanie wody oraz zdolność szybkiej i trafnej oceny sytuacji, stają się umiejętnością na wagę złota. Napotkani na Twojej drodze mieszkańcy mogą stać się szansą na ratunek, jak i stanowić śmiertelne zagrożenie. Twoje akcje wywołują reakcje, zatem przyczyniasz się pośrednio do przebiegu zdarzeń. Miejskie symulacje przeplatają się z nauką wyspecjalizowanych technik przetrwania (np. destylacji wody skażonej) oraz praktyczną nauką pierwszej pomocy.

Weź udział

Retro-Bushcraft

Zapraszam do wspólnego obozowania na prywatnym zalesionym terenie, w stacjonarnym obozie, którego głównymi punktami są 4-osobowy traperski namiot, drewniany stół i ławy, ognisko, gliniany piec, stanowisko do pracy w drewnie oraz skrzynia z zapasem produktów spożywczych. W chłodnej porze roku namiot ogrzewany jest żeliwnym piecykiem-kozą. Zastosowanie tradycyjnej odzieży w traperskim stylu oraz wyposażenia pozbawionego plastiku, w połączeniu z prostymi pracami fizycznymi takimi jak rąbanie drewna, gotowanie smacznych potraw na ognisku, wiązanie węzłów, rozpalanie ognia – całość tworzy niepowtarzalny urok i daje wielką satysfakcję płynącą z prostego, leśnego życia i obozowania.

Weź udział

Kurs Preppingu

Preppers to zapobiegliwa osoba, która myśląc o bezpieczeństwie swojej rodziny przygotowuje
się by przetrwać rozmaite sytuacje kryzysowe. W czasach, w których historia dzieje się na naszych oczach: dochodzi do wojen, pandemii, groźnych zjawisk pogodowych – bycie przygotowanym w sposób adekwatny do własnych możliwości oraz realnych wyzwań współczesnego świata nabiera szczególnego znaczenia.
Zapraszamy do udziału w KURSIE PODSTAW PREPPINGU – szkoleniu, w którym wziąć udział może każda osoba, niezależnie od poziomu wiedzy, doświadczenia oraz sprawności fizycznej.

Weź udział

W stylu Rambo

Oferta indywidualna skierowana do pojedynczego Uczestnika, który pragnie zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu survivalu oraz przeżyć niezapomnianą, partyzancką przygodę. Niech nie zwiedzie Cię kontrowersyjna nazwa tego kursu!

Kultowy bohater serii filmów „Pierwsza krew” przez całe lata 80-te i 90-te rozpalał wyobraźnie pasjonatów sztuki przetrwania. Zdaje się, że „magia” postaci Johna Rambo nie przepadła i wciąż inspiruje kolejne pokolenia pasjonatów sztuki przetrwania.

Weź udział

Twój kurs Survivalu

Weź udział

Konsultacje

Weź udział

Potrzebujesz indywidualnej oferty?

Jeżeli potrzebujesz szkolenia indywidualnego skontaktuj się  znami.

Skontaktuj się