Kurs dla 1 uczestnika

Oferujemy szkolenia indywidualne.

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleń indywidualnych – realizowanych dla pojedynczej osoby lub dla dwójki Uczestników.
Jest to idealna propozycja dla osób zainteresowanych zindywidualizowanym tokiem zajęć, ściśle dostosowanych do potrzeb Kursanta, jak również dla osób nie przepadających za uczestnictwem w zajęciach zespołowych. Tematyka i forma zajęć, data szkolenia, czas trwania oraz koszt kursu jest każdorazowo określany dla danego zapytania ofertowego.
Zwykle czas trwania szkolenia zamyka się w przedziale około 24-28 godzin, a cena w zależności od tematyki i formy kursu wahają się w przedziale
700,00 -2.000 PLN. Możliwe jest również przygotowanie szkolenia specjalnego o poszerzonym zakresie tematycznym, realizowanym w dowolnie długim przedziale czasowym.
Zobacz jak wygląda szkolenie indywidualne (obejrzyj poniższy film ukazujący fragmenty kurs nawigacji „Mapa kompas”) oraz nawiąż z nami kontakt by dowiedzieć się jakie szkolenie możemy przygotować dla Ciebie lub dla bliskiej Ci osoby jako „kurs w prezencie” (voucher na szkolenie).

 

Koszt realizacji indywidualnej oferty Kursu Przetrwania w Mieście to 3800 zł. W ofercie indywidualnej zajęcia prowadzone są dla 1 Uczestnika. W drodze wyjątku możliwy jest także udział dwóch osób, co oznacza, że koszty kursu rozkłada się w takim przypadku na 2 osoby (to jest 1900 zł od osoby), które razem chciałyby wziąć udział w szkoleniu.

Zapraszamy do kontaktu z nami, aby przygotować szczegółowy zakres oferty

Kuba Dorosz +48 796 107 189
kontakt@universalsurvival.pl