Wracamy do domu, po blisko dwóch tygodniach działania w terenie. Odcinek poświęcony jest urokom kazachskiej kolei, w trakcie podróżowania z Kyzył-Ordy do Astany tak zwaną plackartą, czyli biletami najniższej klasą.
Podróż tego typu to z jednej strony romantyczna wizja klimatów pociągu byłego ZSRR, z drugiej realia przebywania przez trzy doby w zamkniętej „puszce” wagonu wraz z innymi współpasażerami. Na sam koniec, kilka słów nagranych na lotnisku, przed opuszczeniem Kazachstanu i wylotem do kraju.
Dzięki, że byliście z nami i śledziliście kolejne epizody z survivalowej wycieczki w odludne zakątki. Już zabraliśmy się za przygotowania do kolejnego wyjazdu zagranicznego – wyprawy 2016.
Pamiętajcie, że wnioski i doświadczenia, jakie czerpiemy z naszych podróży mogą stać się również bezpośrednim wzmocnieniem Waszych zdolności radzenia sobie w trudnych, survivalowych warunkach. Wszystko czego doświadczamy w toku wypraw, poszerza zakres warsztatu psychologii przetrwania realizowanego w toku Kursu Przetrwania Universal Survival.


37

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *