Leśne warsztaty

Leśne warsztaty to idealna okazja do aktywnego wypoczynku. W odróżnieniu od kursów przetrwania, uczestnicy warsztatów mogą w nieśpiesznym tempie obozowego życia uczestniczyć w przygotowanych specjalnie dla nich warsztatach leśnego rzemiosła.

Warsztaty Bushcraft

Warsztaty „Bushcraft” skierowane są do osób, które pragną zdobywać praktyczne terenowe umiejętności w trakcie zajęć prowadzonych na terenie leśnego obozowiska, jednocześnie zamiast poddawać swojego ciało i psychikę obciążeniom, potrzebują chwil relaksu i spokojnego kontaktu z naturą.

Weź udział

Warsztaty „Mapa i kompas”

Warsztaty Mapa Kompas to szkolenie w zakresie podstawowych umiejętności nawigacji przy użyciu mapy topogranicznej, klasycznego kompasu płytkowego lub busoli oraz manualnego krokomierza.
Przekazywane w trakcie zajęć umiejętności stanowią niezbędny pakiet, który da pewność siebie każdemu turyście i miłośnikowi lasu w obliczu potrzeby dotarcia „w punkt” w terenie.

Weź udział

Leśne gotowanie

Warsztaty kierowane są do osób o różnym stopniu zaawansowania w leśnym oraz kulinarnym „rzemiośle”. Czasu nie zmarnują zarówno doświadczeni ludzie lasu, którzy chcą wznieść się na kulinarne wyżyny ogniskowego gotowania, jak również początkujący miłośnicy przyrody, którzy nie mieli okazji przygotowywać posiłków na łonie przyrody.

Weź udział

Potrzebujesz indywidualnej oferty?

Jeżeli potrzebujesz szkolenia indywidualnego skontaktuj się  znami.

Skontaktuj się