Poznaj opinie naszych Klientów

Dbamy o to, aby nasi Klienci mieli poczucie, że kurs w którym uczestniczą, przynosi im unikatową wiedzę i doświadczenie, w atmosferze idealnej do poszukiwania własnych rozwiązań oraz partnerskiej współpracy. Naszą misję realizowaliśmy dla wielu firm szkoleniowych oraz instytucjami zajmującymi się pomocą społeczną, wykluczeniem społecznym, czy resocjalizacją. Poniżej znajdziesz referencje, zarówno od Klientów indywidualnych, jak również od firm i instytucji.

 

Kurs Przetrwania Symulacje Survivalowe cz. III

3 części kursu są po prostu 100% Universal! Pod każdym aspektem. Zakres poznanej i poszerzonej wiedzy wykracza poza zwykły survival. Nie da się zliczyć ilości tematów poruszonych podczas szkoleń. Jest ich baaaardzo wiele. Natomiast rozłożone na niemal tydzień czasu, w 3 edycjach, rosnących czasowo, w bezpośrednim kontakcie z instruktorami (na zmianę z różnymi osobowościami, z innymi doświadczeniami) powodują, że chłonie się tą wiedzę całym sobą. Na wszystkich edycjach można poznać siebie samego, własne granice i nieznane wcześniej możliwości. KaPUSta to kompletne szkolenie dające mocny zastrzyk wiedzy i umiejętności do zbudowania świadomości co tak naprawdę wpływa na realną możliwość przetrwania. Oczywiście to wciąż temat rzeka i można się w tym kierunku szkolić, zbroić, szykować… ale nie przygotujemy się na wszystko. Ale po tym kursie pojęcie o survivalu osiągnęło nowy poziom. Mimo, że „z niejednego pieca…” itp. to po powrocie z Olsztyna wróciłem z kompletem nowych doznań. Polecam każdemu – od gadżeciarza leśnego, przez harcerza, po zawodowego szturmowca po służbie. Taki kurs trzeba zaliczyć. Nie jest łatwo, ale warto! Czekam na kolejne formuły scenariuszy w wykonaniu US.

                 Piotr Rusin

Kurs Przetrwania Symulacje Survivalowe cz. III

Bardzo profesjonalnie zorganizowany kurs. Wiele się o sobie nauczyłem, o swoich ograniczeniach i mocnych stronach. Rozumiem jak ważne jest pracować na 100% i odpoczywać na 100% Jak wykorzystać sytuację na swoją korzyść, jak zadbać o komfort, morale w grupie.

                 Michał „Miś” Łapiński z Kaczego Bagna

Kurs Przetrwania Symulacje Survivalowe cz. II

Kurs był pełen praktyki. Znalazł się też czas na to, co zwykle przewodniki survivalu przemilczają, na refleksję nad swoimi zachowaniami i emocjami w trudnych warunkach (mało picia, jedzenia, snu). Nad wszystkim czuwali instruktorzy, którzy dbali o to, byśmy cały czas mieli coś do roboty i mogli się uczyć. Dla mnie niezwykle cenne zajęcia z pierwszej pomocy. No i poznaliśmy znaczenie powiedzenia „Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz”. Dzięki! Polecam!

                 Witold Rajchert

Kurs Przetrwania Symulacje Survivalowe cz. II

Kurs jest świetną okazją do poznania i sprawdzenia granic swoich możliwości fizycznych i psychicznych jednocześnie bez ryzyka przekraczania ich. Daje możliwość spróbowania się w roli lidera grupy obcych ludzi w sytuacji kryzysowej. Mocno rozbudowany aspekt psychologiczny (analiza i sprawdzanie podstawy piramidy przetrwania) odróżnia ten kurs od innych.

                 Jarek Kowalski

Kurs Przetrwania Symulacje Survivalowe cz. I

Na początku byłym sceptyczny, czy kurs podstawowy coś mi da. Mam trochę doświadczenia z taką aktywnością, ale okazało się że nie dostałem tego co chciałem, lecz dostałem to co było mi potrzebne. Mimo tego że to podstawowy kurs to nauczyłem się ciekawych rzeczy, polepszyłem umiejętności już mi znane. A najważniejsze że zrobiłem to czego podczas wycieczki czy wyprawy, nigdy bym nie zrobił, czyli budował schronienia z tego co znajdziemy w lesie.

                 Kacper Łada-Siwiec

Kurs Przetrwania Symulacje Survivalowe cz. III

Kurs przetrwania część III to niezwykłe przeżycie. Działania terenowe pod wpływem presji czasu, niedoboru wody, snu i pożywienia pozwalają lepiej poznać samego siebie i przesunąć znane granice własnej wytrzymałości. Każda chwila kursu jest maksymalnie wykorzystana a zadania stawiane przed kursantami przemyślane i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Wielki szacunek dla Instruktorów za ich wiedzę, ciężką pracę oraz serce, które w nią wkładają.

                 Bartosz Małyszko

Kurs Przetrwania Symulacje Survivalowe cz. I

Fajne ludki jesteście. no i mega wiedzę macie / tworzyliście bardzo dobrą przyjacielską a przede wszystkim nienachalną atmosferę, no i co ważne zostawialiście pole do popisu nam na działanie nie zabieraliście Nam możliwości źle lub dobrze ale jednam samoistnie decydować i ponosić konsekwencje działania , Zwróciliście uwagę na psychikę a nie sprzęt wiec to na duży + dla Was

                 Łukasz Warżała

Kurs Przetrwania Symulacje Survivalowe cz. I

Kurs jest świetnie przygotowany, a każda mijająca na nim minuta dobrze wykorzystana. Można poznać coś nowego, sprawdzić się w zupełnie innych warunkach niż mamy na co dzień. Polecam go zarówno osobom, które mają już doświadczenie w survivalu jak i tym, którzy nic kompletnie nie wiedzą na ten temat, bo wszystkiego da się nauczyć, szczególnie w tak miłej atmosferze.

                 Jola Kłodowska

Kurs Przetrwania Symulacje Survivalowe cz. II

Świetna rzecz. Pokazuje ograniczenia, ale też sprawia, że można uwierzyć w siebie.

                 Maciej Lison

Kurs Przetrwania Symulacje Survivalowe cz. I

Pierwsza część kursu przetrwania Universal Survival to intensywne 24 godziny spędzone z dala od zgiełku miasta. Program kursu i ćwiczenia są tak zaplanowane, żeby niemal każdy mógł znaleźć dla siebie coś nowego i ciekawego, co w połączeniu z profesjonalną i kompetentną postawą instruktora powoduje, że warto brać w nim udział. Kurs przetrwania US to nie jest czołganie się w błocie, czy pokrzykiwania kadry. To rzeczowe, profesjonalne podejście do każdego kursanta z osobna, to odczuwalna życzliwość i pomoc w razie potrzeby. Wreszcie, to niepowtarzalne rozmowy przy wieczornym ognisku.

                 Bartosz Misiewicz

Kurs Przetrwania Symulacje Survivalowe cz. II

II część kursu przetrwania z pozoru wydawała się łatwa. Obsługa kompasu czy krzesiwa nie stanowi dla mnie wyzwania. Jak się jednak później okazało, te 2 przedmioty nie zapewnią przetrwania. Szczególnie w sytuacji bardzo dużego zmęczenia w trudnych warunkach atmosferycznych. Kurs, oprócz praktycznych technik surwiwalowych, takich jak rozpalania ognia wieloma sposobami, nawigowanie po nieznanym terenie czy budowanie schronienia z bardzo prowizorycznych materiałów, dał mi okazję nauczyć się jak poradzić sobie w sytuacji kiedy np. gubimy się w niesprzyjającym terenie z grupą ludzi. Umiejętność odpowiedniego zarządzania czy też dowodzenia grupą, jest tak samo kluczowe jak zbudowania filtra wodnego. Siła grupy potrafi wielokrotnie przezwyciężyć braki nie tylko w sprzęcie ale i umiejętnościach.

                 Wiktor Hołubowski

Kurs Przetrwania Symulacje Survivalowe cz. I

Jeśli uważasz że masz jaja / jajniki # wole przetrwania Zostaw Y/T i przyjedź w okolice Gotki nad Olsztynem i sprawdź czy faktycznie dał byś radę w sytuacji gdzie nie możesz liczyć na zawodną technologię i własne zapominalstwo. Przyjedź i wynieś bezcenne doświadczenie a nie bezmyślną kompetencję. Sprawdź czy jesteś przygotowany/a ! ! ! potem możesz być tylko przygotowana/y Bardziej. Pozdrowienie z Wz MsW od gryzącego psy ;>

                 Piotr Górski

Kurs Przetrwania Symulacje Survivalowe cz. I

Pełen profesjonalizm, siła spokoju, doświadczenie i pasja którą zarażacie… Dziękuje, że mogłem w tak krótkim czasie tak wiele się nauczyć, doświadczyć i poznać samego siebie….

                 Michał „Miś” Łapiński z Kaczego Bagna

Kurs Przetrwania Symulacje Survivalowe cz. II

Druga część kursu to trzy „jedynki” wciśnięte w 48 godzin. Sporo nowej wiedzy, dodatkowe stresory, intensywniejsze działania. Polecam z czystym sumieniem.

                 Bartosz Małyszko

Kurs Przetrwania Symulacje Survivalowe cz. I

Zaskakujące sytuacje i zwroty akcji. Właściwie nie kurs a mała wyprawa w nieznane. Rodzaj gry, która pozwala dużo dowiedzieć o własnych reakcjach na nieoczekiwane sytuacje. Potem ocena zachowania i dopiero wiedza. Świetna forma praktycznej nauki. Tak trzymać!

                 Maciej Lison

Kurs Przetrwania Symulacje Survivalowe cz. II

Bardzo wartościowy kurs nastawiony na aspekty psychologiczne survivalu. Ciekawe warsztaty umiejętnie połączone z niespodziewanymi zwrotami akcji.

                 Tomasz Katrzyński

Kurs Przetrwania Symulacje Survivalowe cz. I

Moja opinia o kursie jest jak najbardziej pozytywna. Widać dobry warsztat, doświadczenie oraz zaangażowanie prowadzących. Interesuje się survivalem od 13 lat a pomimo to nawet pierwsza, podstawowa część szkolenia była dla mnie ciekawym doświadczeniem.

                 Bartosz Małyszko