Z przyjemnością publikujemy nasz terminarz na rok 2016 i serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach 🙂 Pamiętaj, jeżeli posiadasz zdeklarowaną grupę minimum 8 osób, możemy rozpocząć przygotowania do realizacji zajęć w Twojej okolicy. Wymaga to jednak szczegółowych założeń i kontaktu telefonicznego, a w szczególności prawidłowego doboru miejsca w terenie. Wszystko jest jednak do ustalenia 🙂 Zapraszamy do kontaktu.

19-21 luty 2016 – Weekend z Bushcraftem. Stacjonarne warsztaty poświęcone przede wszystkim zasadom bytowania w warunkach zimowych. Zróżnicowana opcja noclegu m.in. w namiocie traperskim ogrzewanym piecykiem. Szczegóły programu już wkrótce. Cena od osoby: 295 zł.

_MG_0988

5-6 marca 2016 – Kurs Przetrwania Universal Survival – część 1. Jest to 24 godzinne szkolenie, będące wprowadzeniem w cały 140 godzinny program Kursu. Cena od osoby: 189 zł. Szczegóły w opisie, gdzie poza ogólnym przedstawieniem programu znajdziesz również filmik z wrażeniami absolwentów Kursu.

Ważne; w okresie wiosny 2016 odbędą się jedynie dwie edycje części 1. kursu. Oznacza to wybór między datą marcową, a kwietniową. Kolejna, druga część kursu realizowana będzie w kwietniu (patrz dalej). Uwaga: Cena Kursu część 1 (189 zł) dotyczy wyłącznie zajęć prowadzonych na naszym terenie (rejon Olsztyna). W przypadku realizacji w innych miejscach, cena jest wyższa i każdorazowo kalkulowana dla danej grupy i lokalizacji.

11-13 marca 2016 – Kurs Przetrwania w Mieście. Jedyne takie szkolenie w Polsce, oferujące praktyczne możliwości działania w funkcjonującym mieście przez około 36 godzin. Świetna okazja między innymi do zweryfikowania wyposażenia zestawów ucieczkowych, choć podczas tej imprezy dziać się będzie dużo więcej 🙂 Zajęcia realizowane są w całości na terenie Olsztyna (woj. Warmińsko-mazurskie). Następna edycja kursu miejskiego dopiero jesienią. Cena od osoby: 395 zł. Szczegóły jak zwykle w opisie.

_MG_7798

17-20 marca 2016 – Kurs Przetrwania Universal Survival – część 3. To 72-godzinne szkolenie, będące zwieńczeniem toku całego kursu, dostępne jest wyłącznie dla absolwentów części 1 i 2. Uwaga, zastrzegamy możliwość przesunięcia terminu kursu na termin 07-10 kwietnia. Cena od osoby to 449 zł.

_MG_7610

02-03 kwietnia 2016 – Kurs Przetrwania Universal Survival – część 1. 24 godzinne szkolenie, będące wprowadzeniem w cały 140 godzinny program Kursu. Uwaga – to ostatnia edycja wiosenna, realizowana dwa tygodnie przed częścią drugą. Następna okazja do odbycia zajęć w ramach części 1 nastąpi dopiero jesienią, chyba że posiadasz zdeklarowaną grupę 8 chętnych, wówczas stworzymy dodatkowy termin. Cena od osoby: 189 zł. Szczegóły w opisie, gdzie poza ogólnym przedstawieniem programu znajdziesz również filmik z wrażeniami absolwentów Kursu.

Uwaga: Cena Kursu część 1 (189 zł) dotyczy wyłącznie zajęć prowadzonych na naszym terenie (rejon Olsztyna). W przypadku realizacji w innych miejscach, cena jest wyższa i każdrazowo kalkulowana dla danej grupy i lokalizacji.

15-17 kwietnia 2016 – Kurs Przetrwania Universal Survival – część 2. Jest to 48 godzinne szkolenie, istotnie poszerzające zakres części pierwszej oraz przygotowujące do samodzielnego działania w ramach najbardziej wymagającej części trzeciej. Ukończenie 2. części Kursu uprawnia do udziału w kolejnej i domknięcie pełnego toku szkolenia. Uwaga – następna okazja do odbycia szkolenia w ramach części 2. Kursu nastąpi dopiero w listopadzie.

Cena od osoby to 349 zł. Szczegóły w opisie, gdzie poza ogólnym przedstawieniem programu znajdziesz również filmik z wrażeniami absolwentów Kursu.

_MG_9986

30 kwietnia – 02 maja 2016 – Weekend z Bushcraftem – Spływ Canoe oraz bytowanie na bezludnej wyspie. Relaksacyjna formuła warsztatów życia blisko przyrody, realizowana w formie kilkugodzinnego pływania łodziami canoe oraz wspólnego biwakowania przez 2 noce. Trasa wodna, która wiedzie przez jeziora i leśne odcinki rzeki, jest przystępna nawet dla nowicjuszy i osób bez doświadczenia spływowego. Całość realizowana w odległości około 30 km od Olsztyna (woj. Warmińsko-mazurskie). Szczegóły programu, który jak zawsze w ramach Weekendu z Bushcraftem jest elastyczny, publikowane będą bliżej daty realizacji warsztatów, a dla zainteresowanych już dziś służymy informacjami drogą mailową lub telefoniczna. Cena od osoby 425 zł. Szczegóły w opisie. W przedstawieniu zwróć uwagę na informacje rozróżniające opcję stacjonarną od spływu.

_MG_0229

17-19 czerwca 2016 – Weekend z Bushcraftem – opcja warsztatów stacjonarnych lub spływu canoe, w zależności od zainteresowania zgłaszających się uczestników. Szczegóły w ofercie. W opisie zwróć uwagę na informacje rozróżniające opcję stacjonarną (cena od osoby 295 zł) od spływu (cena od osoby 425 zł).

_MG_2937

HIT 🙂 Od około 19 sierpnia do około 06 września 2016 – wyprawa zagraniczna kadry Universal Survival, w której również będzie można wziąć udział. Szczegóły i cena podane zostaną wkrótce.

03

01-02 października 2016 – Kurs Przetrwania Universal Survival – część 1.

15-16 października 2016 – Kurs Przetrwania Universal Survival – część 1.

29-30 października 2016 – Kurs Przetrwania Universal Survival – część 1.

Ostatnią okazją do odbycia 24 godzinnego szkolenia, będącego wprowadzeniem w cały 140 godzinny program Kursu będzie październik. W tym miesiącu planujemy zrealizować aż trzy edycje zajęć. Cena od osoby: 189 zł. Szczegóły w opisie, gdzie poza ogólnym opisem programu znajdziesz również filmik z wrażeniami absolwentów Kursu. Uwaga: Cena Kursu część 1 (189 zł) dotyczy wyłącznie zajęć prowadzonych na naszym terenie (rejon Olsztyna). W przypadku realizacji w innych miejscach, cena jest wyższa i każdorazowo kalkulowana dla danej grupy i lokalizacji.

11-13 listopada 2016 – Kurs Przetrwania Universal Survival – część 2. Jest to 48 godzinne szkolenie, istotnie poszerzające zakres części pierwszej oraz przygotowujące do samodzielnego działania w ramach najbardziej wymagającej części trzeciej. Ukończenie 2. części Kursu uprawnia do udziału w kolejnej i domknięcie pełnego toku szkolenia. Uwaga – następna okazja do odbycia szkolenia w ramach części 2. Kursu nastąpi dopiero na wiosnę w 2017 roku.

Cena od osoby to 349 zł. Szczegóły w opisie, gdzie poza ogólnym opisem programu znajdziesz również filmik z wrażeniami absolwentów Kursu.

_MG_0093

25-27 listopada 2016 – Kurs Przetrwania w Mieście. Jedyne takie szkolenie w Polsce, oferujące praktyczne możliwości działania w funkcjonującym mieście przez około 36 godzin. Świetna okazja między innymi do zweryfikowania wyposażenia zestawów ucieczkowych, choć podczas tej imprezy dziać się będzie dużo więcej 🙂 Zajęcia realizowane są w całości na terenie Olsztyna (woj. Warmińsko-mazurskie). Następna edycja kursu miejskiego dopiero wiosną 2017 roku. Cena od osoby: 395 zł. Szczegóły jak zwykle w opisie.

_MG_8518

08-11 grudnia 2016 – Kurs Przetrwania Universal Survival – część 3. To 72-godzinne szkolenie, będące zwieńczeniem toku całego kursu, dostępne jest wyłącznie dla absolwentów części 1 i 2. Uwaga, zastrzegamy możliwość przesunięcia terminu kursu na wiosnę 2017 roku. Cena od osoby to 449 zł.

_MG_7751

Serdecznie zapraszamy na nasze kursy i warsztaty oraz do udziału w tegorocznej wyprawie!

Jeżeli potrzebujesz już dziś więcej informacji na temat któregokolwiek szkolenia, śmiało pisz do nas na info@universalsurvival.pl. Jeżeli pozostawisz swój numer telefonu, oddzwonimy.

Jeżeli chcesz abyśmy zrealizowani dowolne szkolenia w innym czasie, miejscu oraz z innym zakresem programowym, śmiało pisz do nas na info@universalsurvival.pl. Jeżeli pozostawisz swój numer telefonu, oddzwonimy.

Pozdrawiam i do zobaczenia 😉

Kuba Dorosz

Instruktor UNIVERSAL SURVIVAL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *