Czy w grudniu dopada cię zniechęcenie na myśl otrzymania w prezencie mało potrzebnego leśnego gadżetu lub, co gorsza, kolejnej pary skarpetek w renifery…? Nieudane prezenty potrafią odebrać przyjemność każdych Świąt. Ale nic straconego – możesz skorzystać z naszej porady i uzyskać survival od Mikołaja 🙂 Oto 5 prostych sposób, które radykalnie zwiększają Twoją szansę uzyskania w świątecznym prezencie udziału w jednym z naszych szkoleń lub warsztatów. Inwestuj w doświadczenie, a nie szpargały, których pewnie i tak masz w nadmiarze 🙂

SPOSÓB 1

Poproś swoją dziewczynę/żonę/inny typ oblubienicy, aby umożliwiła Ci skorzystanie ze swojego komputera (że niby Twój się zawiesił, czy coś…) Następnie pozostaw jej sprzęt z włączoną zakładką wskazującą możliwość zakupu szkolenia na prezent.

szkolenie na prezent

SPOSÓB 2

Jeżeli sposób 1 nie przyniesie natychmiastowego efektu, wieczorem udaj że źle się czujesz i prosisz aby ukochana doglądała Cię w czasie snu. Wraz z wybiciem godziny późnonocnej dyskretnie lecz obficie zwilż swoje czoło i policzki zraszaczem do roślin (upewnij się że jest w nim woda bez odżywek ogrodniczych!). Następnie uruchom swoje aktorskie talenty – udaj że majaczysz i widzisz we śnie swój udział w naszym szkoleniu. Sugerowane teksty do majaczenia:

 • „o tak, szkolenie Universal Survival”,
 • „nie sądziłem że wreszcie znajdę się na Kursie Przetrwania”
 • „nareszcie survival od Mikołaja”
 • „udział w Weekendzie z Bushcraftem to najlepsze co mnie mogło spotkać w życiu, oczywiście tuż po tym gdy spotkałem Krysię”

Uwaga Krysia to tylko przykład – KONIECZNIE UŻYJ IMIENIA SWOJEJ WYBRANKI SERCA! Nie pomyl się!

survival od mikołaja

 

SPOSÓB 3

Jeżeli sposób 1 i 2 nie przyniósł efektu, sięgnij po cięższe działa i mniej abstrakcyjny przekaz, to znaczy:

 1. kup kobicie to co najbardziej lubi (kwiaty, ptasie mleczko, kilogram boczku… sam wiesz najlepiej) i powiedź jej że bardzo ją kochasz,
 2. następnie zapytaj ją czy wie jaka jest piękna (możesz pominąć ten punkt jeżeli akurat rzuciłą się na boczek i łapczywie go oblizuje)
 3. kolejnym krokiem będzie głębokie westchnięcie i mimochodem rzucona wzmianka o tym, że słyszałeś że mężczyźni stają się wyjątkowo romantyczni, odpowiedzialni oraz potrafią lepiej mówić o uczuciach dzięki pewnemu szkoleniu…
 4. gdy podłapie temat i dopyta o jakie szkolenie chodzi, powiedz że chodzi o styczniowy „Weekend z Bushcraftem”, który można między innymi podarować ukochanemu mężczyźnie pod choinkę przez stronę Universal Survival (no jaśniej już się chyba nie da…) 🙂

survival od mikołaja

SPOSÓB 4

Żaden z powyższych sposobów jeszcze nie zadziałał? Uff, to trochę ciężka sprawa – musisz zatem odwołać się bezpośrednio do ostatecznej i rozstrzygającej instancji jaką jest NAJLEPSZA PSIAPSIÓŁKA. Spiesz się brachu, bo do świąt nie zostało wiele czasu i survival od Mikołaja może przejść ci koło nosa. Musisz zadziałać z chirurgiczną precyzją oraz niczym nieskrępowaną determinacją.
Niby to na przypadkowym spotkaniu, gdy akurat miałeś paczkę ulubionych czekoladek danej psiapsióły (byle nie było świadków, że ona się obżera), zaczynasz nawijkę opierają się ściśle o następujące sformułowania:

 • „Marzeno, masz fantastyczną cerę i wspaniałe, zdrowe włosy. Teraz rozumiem dlaczego moja Krysia chce wyglądać tak jak ty”.
 • „Wiesz, Krysia często opowiada o tym jak bardzo liczy się z twoim zdaniem.”
 • „Gdybyś tylko spędziała z Krysią więcej czasu byłbym szczęśliwym facetem, że moja żona zadaje się z osobami o perfekcyjnym guście i wspaniałym stylu”
 • „Czy gdybym usunął się z życia Krysy na jeden weekend, mogłabyś spędzić z nią ten czas. Krysia ma nowy zestaw lakierów do paznokci…”
 • „Czy uważasz że Krysia zechciałaby mnie wysłać na weekendowe szkolenie survivalowe, które kobiety często kupują swoim facetom?”
 • „Kocham moją Krysię ale nurtuje mnie jedno pytanie – czy Twój Ojciec był złodziejem? Bo ukradł wszystkie gwiazdy z nieba i zamknął je w twoich oczach. To jak z tym szkoleniem survivalowym – pogadałabyś z Krysią aby zajrzała na Universalsurvival.pl”?

nail-varnish-883074_1280

SPOSÓB 5

Jeżeli żaden z powyższych sposobów nie zadziałał, może to oznaczać że masz wyjątkowo bezduszną partnerkę, która w ogóle nie próbuje zrozumieć twoich potrzeb (ewentualnie może być też skrajnie tępa 😉 Nie masz wówczas wyboru – zwróć się z prośbą o prezent do swojej mamy 🙂

survival od mikołaja

A już całkiem poważnie, survival od Mikołaja to w rzeczywistości prosta sprawa. Jeżeli bliska ci osoba nie ma pomysłu na prezent pod choinkę, zasugeruj jej, że może podarować Ci udział w szkoleniu. Nadchodzące święta to świetna okazja. Pierwszy możliwy termin udziału w zajęciach terenowych dotyczy warsztatów Weekend z Bushcraftem, który zrealizujemy w terminie 13-15 stycznia. Szczegóły o tym wydarzeniu znajdziesz tutaj.

Nie przegap okazji na survival od Twojego Mikołaja – żona, dziewczyna lub inna bliska osoba może być szczególnie udanym darczyńcą, jeżeli tylko wejdzie na zakładkę Szkolenie na Prezent

Udanych Świąt i zawsze trafionych prezentów!

Życzy Ekipa Universal Survival

8 thoughts on “Survival od Mikołaja, TWOJEGO

  • Jakub Dorosz says:

   Hurra, czyli przyniosło efekt 🙂 Cieszę się i zapraszam do podtrzymania kontaktu i zapisu na 2017 rok. Jakbyś potrzebował jakieś pomocy z wyborem, napisz do nas i podaj numer telefonu – postaram się możliwie szybko obdzwonić i odpowiedzieć na ewentualnie pytania 🙂 Chyba że sugestie nie potrzebne, tak czy inaczej w kontakcie warto pozostać 🙂 Pozdrawiam

  • Jakub Dorosz says:

   Witaj Katlak – miło Cię gościć nie tylko na YT ale i na blogu 🙂 Przemyślę temat powieści, szczególnie jeżeli z survivalem byłaby lipa 😉 3maj się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *