Po co „się orać”?

Po co „się orać”? Po co poddawać się rozmaitym presjom i obciążeniom psychicznym i fizycznym w trakcie survivalowych wypraw? Wiele osób zadaje mi to pytanie, nie do końca rozumiejąc nawet, czym jest survival oraz jak może wyglądać realny trening. Publikowany dziś filmik odpowie na to pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości :-)

Odcinek Po co „się orać” to także kilka ciekawostek związanych z 8. dobą na Krecie, podczas wyprawy survivalowej w konwencji 10 dni bez żywności zabranej ze sobą z cywilizacji. Opisuję w jaki sposób zakończyła się przygoda związana z koniecznością ewakuacji Rafała do szpitala. Następnie prezentuję sposób rozwieszenia tarpa – tym razem nie oryginalnego Lesovika, ale zasłonki prysznicowej. Schronienie tego typu dało mi cień oraz chwilę wytchnienia i poczucie komfortu.

Jeżeli ta treść jakkolwiek do Ciebie przemawia i czyni naszą pracę oraz nas samych AUTENTYCZNYMI, możesz wesprzeć markę Universal Survival na kilka różnych sposobów:
– możesz subskrybować nasz kanał i lajkować profil,
– możesz udostępniać nasze treści, abyśmy mogli przy Twoim udziale powiększać zasięg. Będąc naszym „ambasadorem” istotnie wspierasz naszą pracę
– możesz zapisać się i wziąć udział w Kursie Przetrwania Symulacje Survivalowe, do czego serdecznie zapraszam, bo to prawdziwa i pouczająca przygoda, a dla nas chleb powszedni (także w rozumieniu dosłownym) :-)

Jeżeli czujesz potrzebę nawiązania kontaktu, masz pytania lub sugestie, wyślij do nas maila lub zadzwoń.

Pozdrawiam
Kuba Dorosz
Instr. UNIVERSAL SURVIVAL

 

Posted in MYŚLENIE, PSYCHOLOGIA, SCHRONIENIE, UNIVERSAL SURVIVAL, WYPRAWY and tagged , , , , , , , , , , .