Kursy Przetrwania

Nasze szkolenia, to jedyna na polskim rynku oferta symulacji zdarzeń nagłych, tworzona w oparciu o ekstremalne doświadczenia z survivalowych wypraw zagranicznych od odludne zakątki świata.

Kurs Przetrwania Symulacje Survivalowe część I

Kurs Przetrwania Symulacje Survivalowe część 1, to wprowadzenie do unikatowej survivalowej przygody, jaką jest cały 140 godzinny program KPSS. Na szkoleniu łączymy warsztat technik przetrwania oraz jedyny w swoim rodzaju zestaw następujących po sobie symulacji, których spodziewać się można w trakcie trwania całego szkolenia. Dzięki temu zdobędziesz nie tylko wiedzę o konkretnych technicznych umiejętnościach z zakresu m.in. rozpalania ognia, węzłów, nawigacji, pierwszej pomocy, budowy schronień (i wielu innych zakresów), ale przede wszystkim będziesz miał okazję przeżywać autentyczne emocje w zderzeniu z zaskakującymi wydarzeniami. Wszystko to w dobrej, pozbawionej rywalizacji, koleżeńskiej atmosferze.

Weź udział

Kurs Przetrwania Symulacje Survivalowe część II

Kurs Przetrwania Symulacje Survivalowe część II to kontynuacja zaawansowanego szkolenia przetrwania opartego o symulacje zdarzeń nagłych. W jej trakcie doświadczysz kolejnych ciekawych i zaskakujących symulacji survivalowych oraz poznasz poszerzoną tematykę aspektów psychologii przetrwania, procedur ratunkowych, technik improwizacji w zakresie np. rozpalania ognia oraz pozyskiwania i uzdatniania wody. Na tym etapie czeka Cię również zaawansowany zakres sygnalizacji ratunkowej oraz pogłębianie wiedzy praktycznej z pierwszej pomocy.

Weź udział

Kurs podstawy preppingu

Preppers to zapobiegliwa osoba, która myśląc o bezpieczeństwie swojej rodziny przygotowuje
się by przetrwać rozmaite sytuacje kryzysowe. W czasach, w których historia dzieje się na naszych oczach: dochodzi do wojen, pandemii, groźnych zjawisk pogodowych – bycie przygotowanym w sposób adekwatny do własnych możliwości oraz realnych wyzwań współczesnego świata nabiera szczególnego znaczenia.
Zapraszamy do udziału w KURSIE PODSTAW PREPPINGU – szkoleniu, w którym wziąć udział może każda osoba, niezależnie od poziomu wiedzy, doświadczenia oraz sprawności fizycznej.

Weź udział

Kurs przetrwania w mieście

Kurs Przetrwania w Mieście przenosi Uczestników do ogarniętej chaosem przestrzeni miasta, w którym zapewnienie ciepła, zdobywanie wody oraz zdolność szybkiej i trafnej oceny sytuacji, stają się umiejętnością na wagę złota. Napotkani na Twojej drodze mieszkańcy mogą stać się szansą na ratunek, jak i stanowić śmiertelne zagrożenie. Twoje akce wywołują reakcje, zatem przyczyniasz się pośrednio do przebiegu zdarzeń. Miejskie symulacje przeplatają się z nauką wyspecjalizowanych technik przetrwania (np. destylacji wody skażonej) oraz praktyczną nauką pierwszej pomocy.

Weź udział

Potrzebujesz indywidualnej oferty?

Jeżeli potrzebujesz szkolenia indywidualnego skontaktuj się  znami.

Skontaktuj się