Zagraniczyne Kursy Przetrwania

Zagraniczne kursy przetrwania pozwolą Ci uczestniczyć w niepowtarzalnym przedsięwzięciu, jakim jest szkolenie technik przetrwania w najodleglejszych, dzikich zakątkach Europy i Azji.

ZAGRANICZNY KURS PRZETRWANIA SYBERIA – AŁTAJ

Połączenie przygody na „końcu świata”, ze szkoleniem survivalowo-bushcraftowym. Syberia, to jedyne takie miejsce na Ziemi, które stwarza okazję do zdobycia unikatowych doświadczeń radzenia sobie w prawdziwej dziczy. Zespół kilku Uczestników oraz dwóch instruktorów, przemieszcza się pieszo na nieznaczne odległości, posiadając w plecakach niezbędne zapasy oraz wyposażenie. W zaplanowanych momentach można odstąpić od ich wykorzystywania, aby przejść w tryb procedur survivalu, lub aby zbliżyć się do natury w ramach bushcraftowej włóczęgi – do wyboru.

Dowiedz się więcej

Zagraniczny Kurs Przetrwania w Finlandii

Daleko za Kołem Podbiegunowym, na północnych krańcach malowniczego zakątka świata – krainy miliona jezior oraz leśnych głazowisk i szumiących potoków, mijając od czasu do czasu renifery, przemieszczamy się pieszo na nieznaczne odległości, bazując na sprzęcie i żywności przenoszonych w plecakach. W drugiej połowie dnia uczymy się praktycznych technik radzenia sobie w dziczy, w survivalowy lub bushcraftowy sposób. Szkolenie to idealna okazja m.in. do łowienia ryb – sprzętem wędkarskim lub survivalowym (wedle uznania) oraz biwakowania na terenie Vätsäri Wilderness Area.

Dowiedz się więcej

Potrzebujesz indywidualnej oferty?

Jeżeli potrzebujesz szkolenia indywidualnego skontaktuj się  znami.

Skontaktuj się