Jak się nie zgubić – nawigacja

Jak się nie gubić i zawsze trafiać do celu? Kompleksowe i praktyczne przerobienie tematu ulokowaliśmy w ramach naszego Kursu Przetrwania Universal Survivalu oraz w ramach warsztatów Weekend z Bushcraftem. Dziś chcemy zaprezentować Wam jedynie podstawowe zasady i nawyki dobrego nawigatora. Jeżeli chcesz nauczyć się precyzyjnej nawigacji z mapą i kompasem, zapraszamy na szkolenia :)

Posted in NAWIGACJA and tagged , , , , , , , , , , .

4 Comments

  1. Jakubie-wielkie dzięki za cały super program szkoleniowy na blogu. Z przyjemnością go śledzę. Gdybyś mógł w swojej praktycznej mądrości, zwrócić uwagę na jeszcze jeden super dobry podręcznik, który ja jako stary harcerz sobie bardzo cenię, a mianowicie:” HARCE Z MAPĄ Podręcznik terenoznawstwa dla harcerzy”. wydawca; Poczta Harcerska Szczecin II. Myślę że po Waszym szkoleniu mógłbyś im go zalecić dla dalszej indywidualnej edukacji,i nie tylko terenoznawstwa, ale wszystkie inne działania tam opisane dotyczą bycia w TERENIE. cześć.

    • Raz jeszcze dzięki za tytuł. Tak jak wspomniałem w poprzednim komentarzu, na pewno posrawdzam tego typu tytuły. Pozdrawiam, czołem :)

  2. witaj Jakubie. Przepraszam za poprzedni nieskładny stylistycznie wpis. Dla ” zielonych” w temacie terenoznawstwa proponuję całkiem przyjazną broszurkę „GRY z elementami terenoznawstwa „. Wyd. Poczta Harcerska Szczecin II. cześć.

    • Hej. Dzięki, zawsze szukam tego typu poradników i informacji. Na pewno sprawdzę. Pozdrawiam ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *