Jak się czuje ten, kto nawigując zawsze ma pewność odnośnie swojego położenia? Jak się czuje w porównaniu z nim człowiek, który nie posiada tej pewności? Każdy terenowiec miał w swoim życiu przygodę, która postawiła go w miejscu „nie pasującym do mapy”. Najczęściej kończy się to wielką irytacją i szukaniem powrotu na utarty szlak. Większość nie wyciąga z tego zbyt daleko idących wniosków, ot – zdarzyło się. Niektórzy idą o krok dalej i szukają solidnego źródła informacji. Dla ludzi, którzy szukają umiejętności przygotowaliśmy Kurs Nawigacji.

_MG_6782

Prowadzony zgodnie z zasadą: WIEM, UMIEM i ROZUMIEM pozwoli na zrozumienie nie tylko zasad nawigacji. Da także przyswojenie technik, oraz zrozumienie skąd biorą się wszystkie detale. Skuteczne dotarcie do celu to nie tylko zakup wspaniałego odbiornika GPS. Dużo ważniejsze jest przyswojenie odpowiedniego zestawu umiejętności, które nigdy nie pozwolą nam na zagubienie.

Kto wie jak należy skalibrować własny krok? Kto umie poradzić sobie z kalkulowaniem poprawki na deklinację magnetyczną? Kto da sobie radę wtedy, gdy zepsuje się telefon z mapą? Kto potrafi nawigując nocą po lesie trafiając „w punkt” do obranego celu? Kto wie skąd się wzięła różnica pomiędzy „trzema północami”?

Zapraszamy serdecznie na kurs, który pozwoli na zdobycie spokoju i pewności siebie nawigując w terenie. Już w majówkę 2016 będzie możliwość spędzenia czterech dni na przyswajaniu wiedzy od instruktorów z bogatym doświadczeniem. Nasze wyprawy na pustynię, w góry Ałtaju czy subpolarną tajgę pozwoliły zdobyć doświadczenia którymi teraz podzielimy się z Tobą. Bez niepotrzebnej irytacji i krążenia w kółko, bo „mapa już nie pasuje do terenu”.

Kurs nawigacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *