_MG_7610

Data 03-06 grudnia 2015 r. To termin 3. części KURSU PRZETRWANIA UNIVERSAL SURVIVAL. Najdłuższe w naszej ofercie, 72-godzinne, intensywne zajęcia i symulacje stanowią zwieńczenie toku nauczania w ramach dwóch pierwszych części. Ten etap szkolenia w największym stopniu osadzony jest na naszych doświadczeniach wyniesionych z wypraw na Syberię, Półwysep Kola i pustynię Kyzył-Kum. Niektóre, trudne sytuacje są wręcz „żywcem” zaszczepione w tok realizowanych ćwiczeń. Program zawiera wiele podchwytliwych zadań, skonstruowanych jednak w taki sposób, aby w zasiegu możliwości kursantów zawsze istniało rozsądne wyjście z „opresji”.

_MG_7751

Do udziału w 3. części Kursu Przetrwania Universal Survival możemy zaprosić tylko i wyłącznie absolwentów części 2-giej naszego szkolenia. Podyktowane jest to przede wszystkim programową kontynuacją warsztatu psychologii przetrwania realizowanego podczas naszych wcześniejszych spotkań.

Oto jak przygotować się do zajęć:

 1. Zgłosić się przez formularz zgłoszeniowy i dokonać płatności wpisowego

 2. Oczekiwać maila z wytycznymi sprzętowymi i postąpić zgodnie z ich treścią

 3. Stawić się na zbiórkę z instruktorami: 03 grudnia (czwartek) godzina 12.15 w centrum Olsztyna (woj.warmińsko-mazurskie), przed głównym wejściem do budynku ratusza (Plac Jana Pawła II 1)

 4. Uzbroić się w dobry humor i pozytywne nastawienie, wszak będzie to kolejna okazja do ciekawego spędzenia czasu. Kurs kończymy w niedzielę 06 grudnia o godzinie 12.00. Będzie fajnie 😉

Kurs Przetrwania Universal Survival nie jest imprezą o charakterze selekcyjnym. Naszym wspólnym sukcesem (kursantów i instruktorów) będzie sytuacja, w której realizujemy ambitny program, uczymy się wzajemnie i kończymy szkolenie w gronie takim, w jakim go rozpoczynamy 🙂

We wszystkich trzech częściach Kursu podkreślamy, że celem naszych szkoleń jest przede wszystkim budowanie świadomości samego siebie, gdyż to właśnie człowiek (survivalowiec) jest głownym i jedynym „narzędziem” przetrwania. Również 72 godzinna, ostatnia część KPUS hołduje tej zasadzie, a programowo bazuje na:

 • odkrywaniu, a nie przekraczaniu granic wytrzymałości kursantów,

 • wymuszaniu niestandardowego toku myślenia,

 • postrzegania wszystkiego i wszystkich dookoła w kategoriach zasobów (mocnych stron),

 • własnej, autentycznej decyzyjności kursantów,

 • partnerskim podejściu w gronie wszystkich uczestników.

Serdecznie zapraszamy, czasu oraz wolnych miejsc pozostało niewiele.

Zespół UNIVERSAL SURVIVAL

2 thoughts on “Najdłuższy Kurs Przetrwania

 1. Pawel says:

  Ja jadę w weekend na splyw Pilica, z mojej ulubionej wypozyczalni Nadpilice. Tylko, że boje się że przez temperature bede mial tez szkole przetrwania..

  • Jakub Dorosz says:

   Jest takie ryzyko, ale bez ryzyka nie ma zabawy 😉 Trzymamy kciuki za udany spływ i zapraszamy również do udziału w naszych szkoleniach. Terminy w zakładce Oferta, u dołu strony w formularzu zgłoszeniowym 🙂 Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *