Kurs Przetrwania w Mieście oraz Weekend z Bushcraftem to tylko niektóre z nowości, jakie wprowadziliśmy do naszej oferty obowiązującej w roku 2015.

Nasze podejście do spraw szkoleń survivalowych, jako że przepełnione jest pasją, dążeniem do realizmu oraz odkrywaniem wciąż nowych i fascynujących płaszczyzn, skłoniło nas do poszerzenia oferty. Dotychczas głównym „produktem” był:

Kurs-Przetrwania-Universal-Survival-bn

KPUS poświęcony jest zagadnieniom survivalu klasycznego. Jest to najbardziej kompleksowe szkolenie survivalu na polskim rynku. Na program KPUS składa się aż 140 godzin praktycznego przekazu wiedzy w formie ciekawych przygód, zadań i warsztatów.

Teraz możemy zaprosić Cię do udziału w projektach:

 

Kurs-Przetrwania-W-Miescie-bn

Pierwsze i jedyne takie szkolenie w Polsce! Przygoda w miejskiej dżungli, połączona z nauką wyjątkowo pożytecznych umiejętności, które mogą zaważyć na przetrwaniu wielu sytuacji; zarówno tych codziennych, jak również kryzysu na dużą skalę. Miejscem realizacji zajęć jest miasto Olsztyn (woj. warmińsko-mazurskie). Opis kursu znajdziesz w zakładce Oferta.

weekend-z-bushcraftem-bn

Przyjemność życia blisko natury, w oparciu o wiedzę stosowaną przez ludzi lasu. Nauka wybranych zagadnień i praktycznych umiejętności, połączona z bytowaniem w prymitywnych warunkach i wspólnym kucharzeniem na ognisku. Tak spędzony weekend to ucieczka od codzienności w gronie pasjonatów traperskiego życia z odrobinką komfortu. Szczegóły sprawdź w Ofercie.

dla-szkol-bn

„Zielona szkoła” w nowoczesnym i fascynującym wydaniu. Przygoda, praktyczne umiejętności terenowe, współpraca w grupie, poznawanie mocnych stron oraz poszanowanie przyrody. Całość realizowana jest w oparciu o program dobrany indywidualnie do potrzeb naszych klientów. Opis przykładowego programu wraz z ceną zawarty jest w Ofercie.

szkolenie-na-prezent-bn

Chcesz podarować bliskiej osobie prezent w postaci udziału w szkoleniu? Każdy z powyższych punktów oferty jest możliwy do sprezentowania na dowolnie wybraną przez Ciebie okoliczność. Wystarczy się z nami skontaktować przez formularz zgłoszeniowy zawarty w opisie oferty danego szkolenia.

oferta-specjalistyczna-bn

Wychowanie, profilaktyka, resocjalizacja, przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu. Do skorzystania z tego punktu oferty zapraszamy wszelkie instytucje i organizacje działające na rzecz młodych ludzi, którzy zagrożeni są kontaktem ze środkami psychoaktywnymi, podejmują rozmaite działania ryzykowne, popadli w konflikt z prawem, jak również spychani są na „ubocze” społeczeństwa, niezależnie od przyczyn takiego stanu rzeczy. Nasze doświadczenie zawodowe w zakresie tego typu realizacji jest bardzo bogate i wciąż poszerzamy swoje kompetencje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *