Kurs Przetrwania Symulacje Survivalowe to nasz „numer jeden” w ofercie. Wraz z Kursem Przetrwania w Mieście oraz Zagranicznym Kursem Przetrwania, KPSS stanowi najważniejszą formułę treningową realizowaną w szkole przetrwania Universal Survival. Metoda w pełni autorska, oparta o wieloletnie doświadczenie instruktorskie i dziesiątki trudnych terenowych realizacji. Dziś Kurs Przetrwania Symulacje Survivalowe doczekał się pełnego opisu metody szkoleniowej w postaci filmowego nagrania. Mam nadzieję, że jeszcze bardziej przybliży Ci to charakter naszej pracy, a jeżeli wahasz się i rozważasz udział w Kursie, będzie to ostateczny argument aby przyjechać do nas, nawet z daleka 🙂 Jeżeli będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości czy pytania, chętnie wejdziemy w dialog e-mailowy lub telefoniczny, jeżeli tylko wyślesz do nas wiadomość z prośbą o kontakt i/lub pozostawisz swój numer.

Czy Kurs Przetrwania Symulacje Survivalowe to oferta z której skorzystać mogą TYLKO pasjonaci sztuki przetrwania? Z całą pewnością nie tylko… Omówiona na filmiku metodyka szkoleń survivalowych stanowi idealne pole do treningu kompetencji miękkich, który odbywa się w szczególnych warunkach, dalekich od nudnych coachingowych klimatów z sali wykładowej, „pod krawatem”. Osoby które ukończyły Kurs Przetrwania Symulacje Survivalowe wielokrotnie podkreślały, jak wiele „pozasurvivalowej” wartości można z niego było wynieść dzięki skupieniu instruktorów oraz uczestników na; działaniu jednostki oraz zespołu w trudnych sytuacjach, aspektach komunikacji, kierowania zespołem, określania wariantów działania, podejmowania ważnych decyzji pod presją czasu i warunków oraz jak ważne były podsumowania dotyczące tego co przeżywaliśmy oraz jak to przeżywaliśmy. A wszystko w zderzeniu z niecodziennymi trudnościami, autentycznymi deficytami i prawdziwymi reakcjami kolegów i koleżanek. Jeżeli tylko jesteś zainteresowany takim rozwojem swojej osoby lub też swojego zespołu (pracowników, kolegów) nawiąż z nami kontakt. Przygotujemy specjalną propozycję współpracy, która nie będzie wykluczać zaangażowania ekspertów również z innych dziedzin.

Kurs Przetrwania Symulacje Survivalowe

Do zobaczenia na kursie
Kuba Dorosz

4 thoughts on “Kurs Przetrwania Symulacje Survivalowe

    • Jakub Dorosz says:

      Hej. Jesteśmy na ostatniej prostej z opracowaniem informacji na ten temat. Roboczo wskażę że wychodzi to w drugiej połowie czerwca i dotyczy Finlandii. W pierwszej kolejności zaproszenia do udziału w takim szkoleniu kierować będziemy do absolwentów pełnego toku kursu realizowanego w kraju. Zobaczymy jaki będzie odzew. Jeżeli miałbyś potrzebę uzyskania większej ilości informacji, napisz do nas proszę maila – jeżeli pozostawisz numer telefonu oddzwonię. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *